Les Enseignants

M. AELLIG Grégoire (AgG)

M. AMIGUET Alex (AtA)

MME. ANDEREGG Alexandra (AgA)

MME ANTONIETTI Audrey (AiA)

MME BAENI-LOPEZ Yolande (BiY)

M. BAUMGARTNER Gabriel (BrG)

MME BAUMGäRTNER Michaela (BaM)

M. BERNA Patricio (BaP)

M. BERTSCHI Christian (BiC)

M. BESWICK Oliver (BkO)

M. BETTENS Yves (BsY)

M. BINNERT Christophe (BtC)

MME BORNOZ-HEIDEN Tanja (BzT)

M. BONNER Timothy (BrT)

MME BORTER Nathalie (BrN)

MME BOSON Vérène (BnV)

M. BOUDOUL Rémi (BlR)

MME BRASEY Fabienne (ByF)

MME BUCCINO DOS SANTOS Irène (BoI)

M BURRI Yannick (BuY)

MME CEPPI Maria (CiM)

M CHABERLOT Frédéric (CtF)

M. CHAMOT Stéphane (CtS)

M COLLET Grégoire (CtG)

M. COMTÉ Alain (CeA)

M. COQ Etienne (CqE)

MME CORAJOUD-JESPERSEN Carine (CdC)

MME de COULON BENTAYEB Marianne (CnM)

M. CRISINEL Jean-François (ClJ)

M. CURIE Thomas (CeT)

M. CURRAT Christian (CtC)

M. DAENZER Thierry (DrT)

M. DAYEN Frank (DnF)

M. DE GREEFF Benoît (DfB)

M. DELESSERT Christian (DtC)

M. DELLEY Stéphane (DyS)

MME DEMISSY-CAZEILLES Gesa (DyG)

MME DEVECCHI-SCHWITZER Marie-Madeleine (DiM)

MME DHAUD Anne-Claire (DdA)

M. DUBUIS François (DsF)

M. DUCRET Michel (DtM)

M. DUPERTUIS Michel-Stéphane (DuM)

M. DUTOIT Thierry (DtT)

MME ENGELBERGER Carole (ErC)

M. FAVRE Jérôme (FeJ)

M. FONTANELLAZ Yves (FzY)

M. FOURNIER Kevin (FrK)

MME FRIES Katja (FsK)

M. FROSSARD Marc (FdM)

M. FUCHS Nicolas (FsN)

MME GAROFALO Romina (GoR)

M. GASSER Steven (GrS)

M. GENILLOUD Vincent (GdV)

M. GLANNAZ Christian (GzC)

M. GONZALEZ Joël (GzJ)

MME GÖTZE SUMMERMATTER Marion (GeM)

MME GRAF Gaëlle (GfG)

MME. GRISONI Nina (GiN)

M. GROBETY Bernard (GyB)

MME. GUERNIER Sophie (GrS)

M. HUGUENIN Jean-Christophe (HnJ)

M. JAUGEY Jean (JyJ)

M. JAUNIN Frédéric (JnF)

M. JAVET Jean-Philippe (JtJ)

MME JORDAN Helen (JnH)

M. JUNOD Samuel (JdS)

M. KNECHCIAK Olivier (KkO)

M. KROEL Tobias (KlT)

MME KUDER Susanne (KrS)

M. L'HOSTE Louis-Philippe (LeL)

M. LANTHEMANN Nicolas (LnN)

M. LE BERRE Eric (LeE)

M. LE GOUILL Eric (LlE)

MME LEDERMANN Ariane (LnA)

M. LO BELLO Philippe (LoP)

M. LOPEZ KNUPFER Rodrigo (LzR)

M. LORINI Sandro (LiS)

M. LÜSSI Ronald (LiR)

M. MACCHI Alain (MiA)

MME MACH Christine (MhC)

MME MARMILLOD Anne (MaA)

M. MARTIN Jean-Frédéric (MnJ)

M. MARTIN Stéphane (MnS)

M. MATEESCU Paul (MaP)

MME MEYSTRE Maude (MeM)

M. MONGODI Cesare (MiC)

M. MONOD Denis (MdD)

Mme MONTORO Vanessa (MoV)

Mme NGUYEN THI LUC Mai (NnM)

M. NOËL Nicolas (NlN)

M. NYDEGGER Pierre (NrP)

MME OMEDAS Célia (OsC)

M. PAHUD Michel (PdM)

M. PAPOTTO Marc (PoM)

M. PAQUIER Yannis (PrY)

M. PERRET Xavier (PtX)

MME. PERRY Lucy (PyL)

MME PIDOUX Pauline (PxP)

MME PINAZZA Françoise (PaF)

MME PINNA Mireille (PaM)

MME PORCHET Olivia (PtO)

M. PORETTI Didier (PiD)

M. RENAUD Yves (RdY)

MME RENAUD-LUSCIETI Barbara (RdB)

MME ROCHA Cathia (RaC)

M. ROCHAT Denis (RtD)

MME ROCHAT Julie (RtJ)

M. ROCHAT Philippe (RtP)

MME RUPP Joyce (RpJ)

MME SAENZ Mélissa (SaM)

MME SALAMIN Corinne (SnC)

M. SANTORO Sandro (SoS)

MME SARFATTI EHRENFREUND Catherine (SiC)

M. SAUDAN Christophe (SaC)

MME SCHAUT Karin (StK)

MME SCHOENI Céline (ScC)

MME SCHULZ Marcella (SzM)

M. SCHWAB Yvan (SbY)

M. SEAL Gavin (SlG)

M. SIERRO Maurice (SoM)

MME SPAGNUOLO Immacolata (SoI)

MME STEINER Véronique (SrV)

M. STUCKY Jean-Claude (SyJ)

M. SUBILIA David (SaD)

MME SURCHAT Béatrice (StB)

MME TAMBURELLO Katia (ToK)

MME THIBAUD Charlotte (TdC)

M. TRINCAT Robert (TtR)

M. TUETA Pablo (TaP)

MME UBALDI AGUET Joëlle (UiJ)

M. VALENTINO Emilio (VoE)

M.van der POEL Kyril (PlK)

M. de VARGAS François (VsF)

M. VERSEL Jean-Marc (VlJ)

M. VINCKENBOSCH Nicolas (VhN)

MME WERTHMÜLLER Suzanne (WrS)

MME WETTSTEIN VISINAND Anne (WnA)

MME ZAHND BOURG Frédérique (ZdF)

MME ZOBRIST Barbara (ZtB)