Les Enseignants

M. AELLIG Grégoire (AgG)

M. ALBERTELLI Guido (AiG)

MME ANDEREGG Alexandra (AgA)

MME ANTONIETTI Audrey (AiA)

MME BAENI-LOPEZ Yolande (BiY)

M. BAUMGARTNER Gabriel (BrG)

M. BAUMGARTNER Martial (BrM)

MME BAUMGäRTNER Michaela (BaM)

M. BECHOLEY Jean-Marc (ByJ)

M. BERNA Patricio (BaP)

M. BERTSCHI Christian (BiC)

M. BETTENS Yves (BsY)

M. BINNERT Christophe (BtC)

M. BONNER Timothy (BrT)

MME BORNOZ-HEIDEN Tanja (BzT)

MME BORTER Nathalie (BrN)

MME BOSON Vérène (BnV)

MME BRASEY Fabienne (ByF)

MME BUCCINO DOS SANTOS Irène (BoI)

M BURRI Yannick (BuY)

M. CALAME Christophe (CeC)

MME CEPPI Maria (CiM)

M CHABERLOT Frédéric (CtF)

M. CHAMOT Stéphane (CtS)

M. CHATTAOUI Belkis (CiB)

M. CHEVALLEY Claude (CyC)

M COLLET Grégoire (CtG)

M. COMTÉ Alain (CeA)

M. COQ Etienne (CqE)

Mme CORAJOUD-JESPEREN Carine (CdC)

MME de COULON BENTAYEB Marianne (CnM)

M. CRISINEL Jean-François (ClJ)

M. CURIE Thomas (CeT)

M. CURRAT Christian (CtC)

M. DAENZER Thierry (DrT)

M. DAYEN Frank (DnF)

M. DE GREEFF Benoît (DfB)

M. DELESSERT Christian (DtC)

M. DELLEY Stéphane (DyS)

MME DEMISSY-CAZEILLES Gesa (DyG)

MME DEVECCHI-SCHWITZER Marie-Madeleine (DiM)

MME DEY MORET Séverine (DtS)

MME DHAUD Anne-Claire (DdA)

M. DUBUIS François (DsF)

M. DUCRET Michel (DtM)

M. DUPERTUIS Michel-Stéphane (DuM)

M. DUTOIT Thierry (DtT)

MME ENGELBERGER Carole (ErC)

M. FAVRE Jérôme (FeJ)

M. FONTANELLAZ Yves (FzY)

M. FRIES Katja (FsK)

M. FROSSARD Marc (FdM)

MME GAROFALO Romina (GoR)

M. GASSER Steven (GrS)

M. GENILLOUD Vincent (GdV)

M. GLANNAZ Christian (GzC)

M. GONZALEZ Joël (GzJ)

MME GÖTZE SUMMERMATTER Marion (GeM)

MME GRAF Gaëlle (GfG)

M. GROBETY Bernard (GyB)

MME GUERNIER Sophie (GuA)

M. HERSCH Micha (HhM)

M. HUGUENIN Jean-Christophe (HnJ)

M. JAUNIN Frédéric (JnF)

M. JAVET Jean-Philippe (JtJ)

MME JOANNET Sandy (JtS)

MME JORDAN Helen (JnH)

M. JUNOD Samuel (JdS)

M. KNECHCIAK Olivier (KkO)

MME KUDER Susanne (KrS)

M. L'HOSTE Louis-Philippe (LeL)

M. LANTHEMANN Nicolas (LnN)

M. LE BERRE Eric (LeE)

M. LE GOUILL Eric (LlE)

MME LEDERMANN Ariane (LnA)

M. LO BELLO Philippe (LoP)

M. LOPEZ KNUPFER Rodrigo (LzR)

M. LORINI Sandro (LiS)

M. LÜSSI Ronald (LiR)

M. MACCHI Alain (MiA)

MME MACH Christine (MhC)

Mme MARMILLOD Anne (MaA)

M. MARTIN Jean-Frédéric (MnJ)

M. MARTIN Stéphane (MnS)

M. MARTY Pierre (MyP)

M. MATEESCU Paul (MaP)

MME MEYER Anne-Maud (MrA)

M. MEYSTRE Maude (MeM)

M. MOKHTARI Omar (MiO)

M. MONGODI Cesare (MiC)

M. MONJON Bernard (MnB)

M. MONOD Denis (MdD)

MME MONTORO Vanessa (MoV)

M. NGUYEN THI LUC Mai (NnM)

M. NOËL Nicolas (NlN)

M. NYDEGGER Pierre (NrP)

MME OMEDAS Célia (OsC)

M. PAQUIER Yannis (PrY)

M. PERRET Xavier (PtX)

MME PERRINJAQUET-DAVID Catherine (PtC)

MME PIDOUX Pauline (PxP)

MME PINAZZA Françoise (PaF)

MME PINNA Mireille (PaM)

MME PORCHET Olivia (PtO)

M. PORETTI Didier (PiD)

M. RENAUD Yves (RdY)

MME RENAUD-LUSCIETI Barbara (RdB)

MME ROCHA Cathia (RaC)

M. ROCHAT Julie (RtJ)

M. ROCHAT Philippe (RtP)

MME RUPP Joyce (RpJ)

MME SALAMIN Corinne (SnC)

M. SANTORO Sandro (SoS)

MME SARFATTI EHRENFREUND Catherine (SiC)

M. SAUDAN Christophe (SaC)

MME SCHAUT Karin (StK)

MME SCHOENI Céline (ScC)

MME SCHULZ Marcella (SzM)

M. SCHWAB Yvan (SbY)

M. SEAL Gavin (SlG)

M. SIERRO Maurice (SoM)

MME SPAGNUOLO Immacolata (SoI)

MME STEINER Véronique (SrV)

M. STUCKY Jean-Claude (SyJ)

M. SUBILIA David (SaD)

MME SURCHAT Béatrice (StB)

M. TAMBURELLO Katia (ToK)

M. THIBAUD Charlotte (TdC)

M. TRINCAT Robert (TtR)

M. TUETA Pablo (TaP)

M. VALENTINO Emilio (VoE)

M.van der POEL Kyril (PlK)

M. de VARGAS François (VsF)

M. VERSEL Jean-Marc (VlJ)

M. VINCKENBOSCH Nicolas (VhN)

MME WERTHMÜLLER Suzanne (WrS)

MME WETTSTEIN VISINAND Anne (WnA)

MME ZAHND BOURG Frédérique (ZdF)

MME ZOBRIST Barbara (ZtB)